Herní komunita pro asociály.

Teamspeak: ts.nolifer.cz

Terraria

Terraria je sandboxová Indie herní série, vyvinutá herním studiem Re-Logic. Byla již vydána na Microsoft Windows, Linux, Xbox Live, PlayStation Network, Windows Phone, Android, iOS a Kindle Fire HD. Hra je plná prozkoumávání, tvoření, stavění a soubojů se všemi možnými bytostmi a bossy v náhodně generovaném 2D světě. Od Února 2017 se prodalo přes 20 milión kopií celkově na všech platformách.

Terraria je země plná dobrodružství! Země plná záhad! Země, kterou si sami vytvoříte, ubráníte, a užijete si v ní spoustu zábavy. Vaše možnosti jsou neomezené, jste akční hráč s prstem nervózně položeném na spoušti? Mistrovský stavitel? Sběratel? Objevitel? Pro každého je tu něco.

Začni vybudováním domečku, pak těž rudy a ostatní věci. Objev a vytvoř až 300 variací kouzelných, kontaktních či bezkontaktních zbraní, též také brnění a poté je užij k boji se stovkami rozdílných nepřátel. Brzo pak půjdeš vstříc tuctu enormních bossů. Můžeš rybařit, zajezdit si na zvířeti, najít létající ostrovy, vystavit domy pro užitečná NPC, a mnohem, mnohem víc.

Zdroj: Wikipedie

Koupit TERRARII (od 200 Kč)

 

tERRARIA server

 

*objednávka a samotná realizace je zprostředkována společností fakaheda.eu
*ceny jsou pouze orientační.

© 2019 nolifer.cz