Herní komunita pro asociály.

Teamspeak: ts.nolifer.cz

Minecraft

Minecraft je počítačová hra, odehrávající se v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v Javě a vyvinuta byla v roce 2009 švédským vývojářem Markusem Perssonem, známým též jako Notch. Spolu s hrou založil společnost Mojang, která hru stále rozvíjí a to i přesto, že ji v roce 2014 od Markuse Perssona odkoupila za 2,3 miliard USD společnost Microsoft. Celý herní svět se skládá z kostek, které představují nejrůznější materiály s různorodými vlastnostmi. Hru lze hrát v režimu singleplayer (hra pro jednoho hráče), nebo multiplayer (hra pro více hráčů). V nastavení světa si můžete zvolit buď rovnou plochu nebo generovat náhodný.

Ve hře je několik herních módů, kterými lze ovlivnit, zda bude hráč nesmrtelný, nebo zda se má po jeho smrti smazat aktuální svět. Kromě základních herních módů jsou tu také 4 stupně obtížnosti (peaceful, easy, normal a hard), které mají vliv na náročnost hraní v podobě výskytu příšer a doplňování životů. Dále ve hře probíhá střídání dne a noci, kdy se během noci objevují různé příšery, které lační po krvi a naopak přes den jsou tu zvířata, o která se lze starat, získat z nich jídlo atd. Nakonec jsou tu vesničané, se kterými lze obchodovat.

Alfa verze hry pro PC se veřejně objevila 17. května 2009 (plná verze však byla vydána až 18. listopadu 2011). Verze pro Android byla vydána už 7. října 2011 a verze pro iOS 17. listopadu 2011. Minecraft pro Xbox 360 byl vydán 9. května 2012, pro PlayStation 3 17. prosince 2013, pro PlayStation 4 4. září 2013 a pro PlayStation Vita 14. září 2014. Verze hry pro Windows Phone byla vydána 10. prosince 2014. Všechny verze, kromě počítačové, byly vydáním verze 1.2 spojeny do jedné.

Všechny verze hry jsou průběžně aktualizovány.

Podle odborníků hra rozvíjí kreativitu. Pro PC a Mac již bylo prodáno přes 22 milionů kopií. Na oficiálních stránkách hry si lze po registraci zahrát neplacenou demoverzi, která je pouze na 100 minut hraní. Taktéž jsou tam zablokované některé funkce.

Zdroj: Wikipedie

Koupit Minecraft (od 580 Kč)

 

Minecraft server

 

Minecraft 5
Měsíčně Kč
125
Ideální do začátku.
5 slotů
Start / Stop / Restart
Přehled veškerých SMS plateb
Live konzole
Objednat
Minecraft 10
Měsíčně Kč
225
Pro větší partu lidi.
10 slotů
Start / Stop / Restart
Přehled veškerých SMS plateb
Live konzole
Objednat
Minecraft 15
Měsíčně Kč
325
Jedem naplno.
15 slotů
Start / Stop / Restart
Přehled veškerých SMS plateb
Live konzole
Objednat

 

*objednávka a samotná realizace je zprostředkována společností fakaheda.eu
*ceny jsou pouze orientační.

© 2019 nolifer.cz